האם התכשירי שיער שמוכרים לנו באמת עובדים ?

שזה מגיע לנשירת שיער, יש המון מוצרים שכמעט בכל מקום אנחנו רואים הבטחות שאלו הם המוצרים שיכולים להתמודד בשיטה הטובה ביותר עם הגנטיקה שלנו, יש מוצרים שמבטיחים לנו שהשיער שלנו יצמח מחדש אפילו אם אנחנו קירחים כבר כמה עשרות שנים, מבטיחים לנו שיער שופע.

בואו נתחיל בזה שאחרי שבדקתי המון מחקרים של רופאים וקראתי כמה מאמרים, כולם אומרים באופן ברור וחד משמעי שאין שום קשר בין תכשירי שיע רלבין הצמחת שיער, אולי אותם תכשירים יכולים לסייע מעט, אבל בשום אופן הם לא אלו שיצמחו לכם שיער, אם אתם רוצים לטפל בהתקרחות מה שאתם צריכים הוא לבקר את רופא העור שלכם, רק אחרי ביקור אצל רופא והתאמת הטיפול אחרי בדיקות דם אתם תצליחו לראות תוצאות.
הסיבות להתקרות ברוב המקרים הן גנטיות, ואם המוצרים לא עובדים על מערכת הדם במלואה שהיא זאת שמאפשרת הצמחת שיער קשה מאוד להאמין שיש מוצר (יקר ומיוחד ככל שיהיה) שבאמת יכול להצמיח לכם את השיער מחדש.
יש תכשיר אחד שאני מכיר והוא באמת עובד זה התכשיר שמורחים על הקרקפת של מינוקסי שבאמת עוזר למנוע התקרחות ועוד תרופה שמעכבת את ההורמן שגורם להתקרחות והיא פרופסיה, העניין הוא שהמוצרים האלו ברגע שאתה מפסיק להשתמש הנשירה מתחילה לחזור לך, אבל בכל מקרה הם מוצרים מאוד טובים ובהחלט משפיעים.

מבחינת מוצרי שיער נגד התקרחות יש לא מעט כאלו, אולי לא התנסתי בכולם אבל במה שכן התנסתי ויש לא מעט כאלו, תדעו שחבל לכם על הכסף, חבל לכם על הזמן וחבל לכם על העוגמת נפש, אל תחפשו קיצורי דרך, לכו לרופא עור ותקבלו את הטיפול המתאים.

מה שכן יכול לעזור הוא לנסות לשלב את המוצרים, כמו למשל אמפולות של לה בוטה מוצרי שיער שיש להם מוצר שבאמת משפיע ומעורר את הקרקפת
אבל לא צריך להגזים עם כל המוצרי שיער שיש, כמו למשל כל מיני חומרים שאומרים לכם שהם אלו שיהפכו את השיער שלכם לראמה על הראש, אפשר לנסות אולי רק תוספת של שמפו ממריץ עם קפאין, וגם אמפולות, מעבר לזה כל מיני קרמים ותוספות מיוחדות לא באמת יעזרו לכם להתמודד עם הנשירה כמו שיעזרו לכם 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

אמפולות לשיקום השיער